KDO JSEM?


Dříve jsem o sobě tvrdila, že jsem ambiciózní a nezávislá mladá žena. Dnes však začínám jinak... Jsem máma čtyřleté cácorky. Ačkoliv se priority v životě mění, podstata osobnosti člověka zůstává stejná. Nikdy jsem nebyla typ zaměstnance, i přesto přesně vím, co je náplní mého dne a mé práce. A nikdy jsem nebyla typ šéfové, i přesto dokáži organizovat a zaúkolovat ostatní. 


ŽIVOTOPIS

Narodila jsem se v den sametové revoluce, 17. listopadu 1989 na Praze 4 v Thomayerově nemocnici. Na Praze 4 jsem také vyrostla, odchodila základní školu a po bujaré pubertě se rozhodla jít na Průmyslovou školu stavební v Dušní na Praze 1 a v roce 2008 odmaturovala.

2009-2010 / pomaturitní roční studium, obor podnikání, soukromá škola BEAN v Praze 9

2010-2016 / práce na volné noze jako PPC specialista

2016 / vznik obchodu rosalirealm.cz

2016 - 2018 / rodičovská dovolená

2019 / prodej obchodu rosalierealm.cz 

2019 / práce na volné noze jako PPC a SoMe specialista 

2020 / získání certifikace Shoptet Partner 


 POSLEDNÍ ABSOLVOVANÉ KURZY

MÉ DOVEDNOSTI

UMÍM

WEB

 • Jednoduchá analýza obsahu webu, klíčových slov, jeho postavení ve vyhledávačích, funkčnost a použitelnost webu. 
 • Vytvoření uživatelsky příjemného prostředí. 
 • Ovládám perfektně platformy shoptet.cz a webnode.cz

PPC

 • Správa inzertních sítí Google Ads, Sklik.cz, Facebook Ads.
 • Vytvoření textových, obsahových ( bannerových ) a produktových kampaní.

SOCIÁLNÍ MÉDIA

 • Moderování a správa firemního profilu.
 • Tvorba příspěvků, stories a kreativ.
 • Tvorba a správa reklamních kampaní v business manager.

NEUMÍM

WEB

 • Psaní odborných textů do blogu.
 • Nastavení webu jako např. rychlost, optimalizace pro mobilní zařízení a další.

PPC 

 • Grafické práce - vytvoření reklamních bannerů.
 • Zbožové srovnávače

SOCIÁLNÍ MEDIA

 • Příliš se neorientuji na Twitteru a s LinkedIn se teprve učím. 

CERTIFIKACE A PARTNERSTVÍ

PROČ SPOLUPRACOVAT S FREELANCEREM?

Nezabírá místo v kanceláři

Nejlepší zaměstnanci jsou ti, kteří makají a přináší firmě výsledky či zisky bez toho, aniž byste je museli kontrolovat či neustále napomínat. Freelancer dělá jen to, co umí. Freelancer pracuje, protože ho baví, co umí. A navíc, když se ráno probudí se špatnou náladou, nemusíte na jeho podrážděný výraz koukat celý den v kanceláři :-)

Sám od sebe se vzdělává

Dohnat zaměstnance na školení, které jste mu draze zaplatili a které si bezmyšlenkovitě odsedí, není zrovna radost. Freelancer se sám od sebe vzdělává. Freelancer se zajímá o novinky z jeho oboru a neustále se zdokonaluje a rozvíjí. Navštěvuje o víkendech přednášky, kurzy či veletrhy. Po večerech si čte články z oboru či diskutuje na fórech s ostatními freelacery.

Platíte jen za práci

Ačkoliv se může zdát hodinová odměna freelancera vysoká, nezapomínejte, že mu platíte pouze za reálně odpracované hodiny, za jeho odbornost, vzdělání a zkušenosti. Neplatíte za to, že postuje fotky na Facebook a nebo za to, že zrovna jenom blbě kouká na počítač v pracovní době. Většina freelancerů také potřebuje ke své práci placené nástroje, jejíchž nákup či pronájem není zrovna levný, odvádí daně, platí další poplatky a nedostává stravenky :-)

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

REFERENCE KLIENTŮ

Iveta N.

Manažerka / MASALA Indian restaurant

„Se slečnou Terezou jsme poznali v roce 2011, kdy byla otevřena k naší zavedené restauraci na Praze 2 nová provozovna v Průhonicích, v hotelu Tulipán. Podařilo se nám zkombinovat chod indické restaurace a provozu hotelové restaurace. K pronájmu restaurace patřila také prostorná místnost, ze které nám Tereza pomohla udělat školící prostory a sjížděli se k nám tak firmy z celé republiky. Tím zajistila i tržby navíc našemu pronajímali - hotelu. Provoz restaurace jsme po šesti letech přesunuli z okraje Prahy do centra města na Letnou.“

Délka spolupráce | 3 roky
Rozsah spolupráce | Velká kampaň 

Ing. Michal Ch.

Jednatel / doutniky24.cz

„Paní Terezu Pachl jsem oslovil počátkem roku 2019 se žádostí o celkovou kontrolu nového e-shopu na nové doméně doutniky24.cz. Na spolupráci jsme se dohodli velmi rychle a věcně. Během posledních let jsem spolupracoval s velkým množstvím lidí napříč mnoha obory. Ale musím podotknout, že práce s paní Terezou Pachl mne skutečně výjimečně baví.
Dokázala mne strhnout svým nadšením pro věc a výsledky v podobě vzrůstajícího obratu se brzy dostavily. Přístup paní Terezy Pachl k plnění pracovních povinností je, dle mého názoru, příkladný a skvěle se nám spolupracuje již druhým rokem.
Svědomitost a dodržování termínů je z její strany naprosto samozřejmé. Zároveň si velmi cením, že neslibuje nemožné, ale jen to, co je opravdu reálné."

Délka spolupráce | Trvá
Rozsah spolupráce | Malá kampaň + správa eshopu

Ondřej V.

Manažer pobočky / dumrealit.cz

„Konzultace ohledně propagace naší pobočky byla bezproblémová. Po doporučení jsme se začali věnovat pouze jednomu odvětví realit a naše pobočka se stala jednou z nejvýdělečnějších.“

Délka spolupráce | 9 měsíců
Rozsah spolupráce | Střední kampaň

Zuzana N.

Majitelka / Šicí dílna B&M

„Těšíme se z nového webu na platformě shoptet, který jsme společně připravovali necelý rok a už se nemohu dočkat až nám převedou doménu a budu moct stránky v novém kabátku ukázat zákazníkům! :) “

Délka spolupráce | 8 měsíců
Rozsah spolupráce | Správa eshopu

Patrik B.

Šéfkuchař / Francouzská restaurace ArtNouveau

„Paní Terezu mohu upřímně doporučit. Své práci rozumí a dodržuje termíny. Naší restauraci prokázala skvělou službu .“

Délka spolupráce | 6 měsíců
Rozsah spolupráce | Velká kampaň

Michaela A.

Manažerka / QUIDO BERGMANN, s.r.o.

„Dobrý den Terko, jste zlatá. Dala jste si s tím obrovskou práci. Moc si toho ceníme a děkujeme. Určitě si kontakt na Vás schováme, protože se nám líbí Váš přístup k úkolům a práci. A pokud budu vědět o někom, kdo shání online mkt, ráda Vás doporučím. Ještě jednou moc děkujeme a zdravíme, Míša“

Délka spolupráce | Jednorázová
Rozsah spolupráce 
Základní balíček

" Dnes vidím spoustu věcí jinak. Dívám se na to s pokorou.. vážím si těch, kteří mi byli oporou. "