KRÁTKÉ MYŠLENKY - Jednička na trhu

31.03.2020

.. nacházíme se uprostřed nouzového stavu. Vy, kteří tento článek čtete nyní, víte, proč ho píši s takovým melancholickým podtextem. Nikdo neví, co nás čeká. Pokud ho čtete dodatečně, berte to jako takovou malou vzpomínku.

Téma na tento článek mám připravený už více jak měsíc, ale přišlo mi nevhodné jej sepisovat a zveřejňovat. Pak mi došlo.. kdy jindy si uvědomit v čem jsme jedineční, když ne uprostřed možného nakažení nemocí, která nám může vzít naše nejbližší a pravděpodobně nás žene do ekonomické krize. 

Říká se, že v časech nejhorších, zvládneme ze sebe dostat to nejlepší. 

Pokud čas jen tak plyne ani si neuvědomujeme, v čem jsme jedničky na trhu. Prostě si jedeme svoje. A pak, když náš byznys něco ohrozí, probleskne nám hlavou.. 

Proč?!

Vždyť jsem dělala vše poctivě, s vysokým nasazením, klientům jsem nikdy nelhala a ani jim jinak neublížila... No no, že teď neumluvím o Vašem byznysu, ale o sobě? Jo! I já se o svou budoucnost bojím a uvědomuji si více, v čem jsem jiná než ostatní.

Vy taky? Tak proč to nedáváme světu víc najevo? 

Často se setkávám s klienty, kteří ačkoliv mají jedinečnou sílu na trhu, se tváří jako nikdo...

Teď.. teď je ideální čas se zamyslet nad tím, v čem jsme jedničky na trhu, co by scházelo, kdybychom tu nebyli? Říct to sobě ale nestačí, řekněte to světu.. 

protože Vy máte největší prodejnu ve městě,
protože Vy máte nejrychlejší doručení a vše skladem,
protože Vy se zákazníkem bavíte jako se starým známým,
a protože být nej není ostuda!

Opatrujte sebe i své blízké v tomto nečase a brzy opět nashle ❤